Jerry Rice Authentic Jersey  Górski, Lubecki. Kancelaria. | Warszawa

Zespół

professional writing serviceshttps://fast-money-credit.com.ua/kredit-na-karty-bez-otkaza/

Adwokat Tomasz Jan Górski ukończył wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie, następnie etatową aplikację sądową i uzupełniająco aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie. Adwokatem jest od 1998 roku, wpisany jest na listę prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie.
W kancelarii Górski Lubecki Adwokaci i Radcowie Prawni zajmuje się prawem karnym, karno-skarbowym, gospodarczym i rodzinnym (prowadzi sprawy rozwodowe, alimentacyjne oraz o podział majątku dorobkowego lub spadkowego).
Nadto specjalizuje się w prawie zamówień publicznych. W ramach prowadzonej obsługi prawnej brał udział zarówno w sporządzaniu ofert jak i uczestniczył w postępowaniu odwoławczym przed Krajową Izbą Odwoławczą.
Zajmował i zajmuje się również prawem przewozowym oraz transportem drogowym, doradza przewoźnikom indywidualnym i firmom transportowym.
Występował także w postępowaniach układowych i upadłościowych oraz jako oskarżyciel posiłkowy.
Kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe i sukcesy w prowadzeniu spraw uczyniły z niego uznanego specjalistę.
t.gorski@dgl.waw.pl

Radca prawny Hubert Lubecki ukończył Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku w 1998 r. Od 2000 r. kontynuuje rozwój zawodowy jako wspólnik w kancelarii. W 2005 r. został wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.
W kancelarii Górski Lubecki Adwokaci i Radcowie Prawni zajmuje się głównie prawem gospodarczym, kontraktowym oraz prawem pracy. Jest również autorem artykułów i opracowań publikowanych w Pulsie Biznesu.
Radca Prawny Hubert Lubecki reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych we wszystkich instancjach, w tym także przed Sądem Najwyższym. Zdobyte umiejętności, oparte na siedemnastoletnim doświadczeniu zawodowym dają gwarancję pragmatycznego działania w interesie klientów.
h.lubecki@dgl.waw.pl

Radca prawny Emilia Zajączkowska ukończyła Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku w 2010 roku. Odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, a w 2015 roku zdała egzamin zawodowy z wynikiem wyróżniającym i została wpisana na listę radców prawnych. Ponadto wzięła udział w Podyplomowych Studiach Zamówień Publicznych. Ukończenie kursów Legal English pozwala jej na stosowanie języka angielskiego w praktyce prawnej.
Radca prawny Emilia Zajączkowska współpracuje z kancelarią Górski Lubecki Adwokaci i Radcowie Prawni w zakresie prawa cywilnego procesowego oraz prawa gospodarczego.

Aplikant radcowski Patryk Suchcicki rozpoczął aplikację przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie w 2017 roku. Posiada doświadczenie w zakresie prawa ubezpieczeń, które zdobył w jednym z towarzystw ubezpieczeniowych oraz w kancelarii odszkodowawczej.
aplikant@dgl.waw.pl

Aplikant radcowski Aneta Kolińska – ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w 2015 roku. Od stycznia 2017 r. rozpoczęła aplikację przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Posiada doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw z zakresu prawa cywilnego oraz prawa gospodarczego, a w szczególności z obsługi prawnej procesu windykacji. Dodatkowym atutem aplikanta jest znajomość języka niemieckiego.
a.kolinska@dgl.waw.pl

 

W kancelarii zatrudnieni są również inni prawnicy oraz personel pomocniczy.

At our crafting specialist you can still choose essay authors for every monetary budget. We make certain the highest quality of the paper they supply assignment writing

https://supercash.com.ua/kredyt-bez-vidsotkiv/

Использование микрозайма онлайн

Одновременно был упорядочен весь процесс заказа, что привело к легкой, логичной и очень четкой прогрессии на всем пути. https://fast-money-credit.com.ua Не забудьте также указать цену вознаграждений, которые вы предлагаете. Там также могут быть штрафы за предоплату, и в некоторых случаях вам придется вносить ежедневные платежи. На самом деле один из лучших способов, с помощью которого владельцы малого бизнеса могут финансировать расходы своей компании, – это микрозаймы. После этого определите, сколько кредита вы можете себе позволить. Кроме того, если вам требуется финансирование на сумму свыше 100 000 долларов США, микрокредит по определению не будет лучшим вариантом для вашей компании.